AQUASHINE
Image Alt

İşletme ve Bakım

Bir arıtma tesisi ne kadar mükemmel inşa edilmiş olsa da, konusunda uzman kişiler tarafından işletilmediğinde, amaca hizmet edemediği gibi, ekonomik kayıplara ve çevresel zararlara da sebep olabilmektedir. Bu sebeple yapımı tamamlanan tesisi işletecek personelin eğitilmesi ve tesisin tümüyle işletme sorumluluğunun uzman firmalarca üstlenilmesi gerekmektedir.

AKASU Arıtma  gerek taahhüdünü aldığı tesislerin, gerekse daha sonra bu gibi tesislerin yıllık mekanik bakımı, işletilmesi sorumluluğunu alarak hem sistemin ömrünün uzamasına, hem ekonomik açıdan kayıpların oluşmamasına hem de çevreye olabilecek olumsuz etkilerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Bu konudaki tecrübesini, tesislerin işletme/bakım işlerini alarak ortaya koymaktadır.

işletme bakım işlerinin yapımı esnasında yüklemindeki işleri eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yapmaktadır. işletme veriminin artması, sistemin korunması, çalışanların gelişen teknolojiden en iyi şekilde yararlanmasını/bilgilenmesini benimseyerek çalışmalarını sürdürmektedir.