AQUASHINE
Image Alt

Terfi Merkezleri

Hazır Terfi Merkezleri, kanalizasyon sisteminin olmadığı, Arıtma Tesisinden uzak alanlarda; yerleşim alanlarından veya işletmelerden kaynaklanan evsel ve endüstriyel nitelikli atıksuların Atıksu Arıtma Tesislerine iletilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Izgara gerektirmeyen tasarımı sayesinde sorunsuz çalışan Hazır Terfi Merkezleri ile çevredekileri rahatsız edecek koku ve görüntü problemleri ortadan kalkar, estetik ve hijyenik bir çözüm sunar.

Hazır Terfi Merkezleri ile yağmur, sel ve taşkın sularının oluştuğu alanlarda biriken suların hızlıca tahliye edilmesi amacıyla kullanılabilmektedir. Bu sayede, can ve mal kayıpları engellendiği gibi, oluşabilecek maddi ve manevi bütün zararların önüne geçilmiş olur.

Terfi merkezleri bir kot farkının olduğu yerlerde atıksuyun arıtma merkezlerine transferinde, bir kanala su ulaştırılması veya alçaktaki kalan bir arazide drenaj yapılması gibi çeşitli uygulamalarında kullanılmaktadır.

Hazır Terfi Merkezleri içerisinde bulunan tüm bileşenler monte edilmiş vaziyette müşteriye sevk edilir. Sahada atıksu ve elektrik bağlantılarının hızlı bir şekilde bağlanmasıyla kolaylıkla devreye alınır.