AQUASHINE
Image Alt

AQUASHINE

Apsiyon Kampanyası

Pandemi Süresince Su Arıtma
Cihazlarında %25 İndirim

AQUASHINE ile sağlığınız güvende!   

 

Covid – 19 sebebi ile karantina süreci yaşadığımız şu günlerde “su” gibi temel ihtiyacınızı sokağa çıkarak karşılamak yerine, musluklarınızdan içme suları aksın!

Her şeyin başı sağlık! Nerede, ne şartlar altında ve hangi denetimlerden geçmiş olduğunu bilmediğiniz damacana sular yerine hem lezzetli, hem de sağlıklı bir içme suyunu evinize getiriyoruz.

Tüm teknik montaj ekiplerimiz evlerinize ayaklarında galoş, üstlerinde steril çalışma elbisesi, başlarında bone ve yüzlerinde maske ile gelerek montaj yapmaktadırlar.

Hem sizin sağlığınız hem de personelimizin sağlığı için en üst düzey korunmayı sağlayarak yalnızca 30 dakikada sizi gerçek, temiz ve lezzetli içme suyuyla tanıştırıyoruz.

Sokağa çıkarak maruz kalacağınız olası riskleri ortadan kaldırıyoruz.

Apsiyon kullanıcısına özel %25 indirimimizden sizde faydalanın.

Nasıl yararlanacaksınız?

Başvuru yaptıktan sonra Aquashine ekibi talebinizle ilgili size geri dönüş yaparak randevu oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Kampanya Koşulları 

  • Kampanya 04/05/2020 – 04/08/2020 tarihleri arasında Apsiyon kullanıcılarına özel olarak tanımlanmıştır.
  • Kampanyalı satış fiyatlarımıza Kdv dahil olup satış  fiyatı üzerinden %25 indirim uygulanmaktadır.
  • Maximum ve Cardfinans’a özel 5 taksit imkanı sunuyoruz.
  • Tecrübeli uzman kadromuz ve kendi bünyemizde bulunan teknik ekibimizle 22 yıl kesintisiz vermiş olduğumuz hizmeti evlerinize ulaştırıyoruz.
  • Talebiniz bize ulaştıktan sonra 1 gün içerisinde montaj ekibimiz adresinizde olacaktır.
  • Arıtma cihazı talebiniz için, 530 264 06 04 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz veya info@aquashine.com.tr mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.